Bursa gider açma firması olarak yaşam alanlarınızdaki tesisatlarınızda meydana gelene tıkanıklıklarınıza teknolojik cihazlar ile çözümler üretiyoruz. Gider açma konusunda deneyimli personellerimiz ile yıllardır Bursa il merkezi ve ilçelerinde mutlu müşteri portföyümüz ile hizmet vermekteyiz.
Gider açma hizmetlerimizi lavabo gideri açma, tuvalet gideri açma, banyo gideri açma, mutfak gideri açma ve pimaş açma olarak sıralayabiliriz. Bu konularda uzman yardımına ihtiyacınız varsa 7/24 saat 0530 922 88 16 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Lavabo Gideri Tıkanıklığı: Lavabo tıkanıklığı ev, işyeri ve çalışma alanlarında meydana gelebilecek sorunlardan biridir. Lavaboların tıkanmasının birçok sebebi olabilir. Başlıca sebeplerini sıralayacak olursak katı atıklar ve insani atıklar başta gelmektedir. Diğer lavabo tıkanıklığı ise inşaat kalıntıları ve tesisatın düzgün bir şekilde yapılmamasından kaynaklanmaktadır.
Tuvalet Gideri Tıkanıklığı: Tuvaletlerimiz zamanla atılan kağıtlardan, kadın pedlerinden veya yabancı cisimlerden tıkanmaktadır. Başka bir sebep ise inşaat kalıntıları ile verilen yanlış eğimdir. Zamanla atılan tuvalet kağıtların verilen yanlış eğim ile birikmesi sonucu tıkanıklığa yol açmaktadır.
Banyo Gideri Tıkanıklığı: Banyo gideri genellikle vücudumuzdan atılan saç ve kılların birikmesi sonucu tıkanmaktadır. Bunun yanı sıra katı atıklardan da gider tıkanıklığı meydana gelmektedir.
Mutfak Gideri Tıkanıklığı: Mutfak gideri tıkanıklığının başında yemek artıkları ve bitkisel yağlar gelmektedir. Tıkanıklığın önüne geçmek için yemek artıklarımızı çöpe atmayı ihmal etmemeliyiz. Kimyasal açıcılar ile yapılan açma işlemleri gider borularınıza zamanla zarar verme ihtimali olduğundan gider açma konusunda uzman bir firmadan destek almanız gerekir.
Pimaş Açma:Pimaşlarınız zamanla atık suların birikmesinden ve katı atıklarını gitmemesinden dolayı tıkanabilir. Kameralı robotlu cihazlarımız ile pimaşlarda meydana gelen tıkanıklığın neden kaynaklandığını tespit ederek uygun yöntemler ile çözümler üretmekteyiz. Sadece pimaşlarda meydana gelen tıkanıklığı açmakla kalmıyoruz ve tesisatınızdaki diğer sorunlarınıza da önerilerde bulunuyoruz.
Bursa gider açma firması olarak tesisatınızdaki sorununuz ne kadar büyük olursa olsun çözümler üretiyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmetlerimiz kesintisiz olarak % 100 müşteri memnuniyeti ile devam etmektedir. Diğer hizmetlerimize göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz.
Hizmet Bölgelerimiz
Osmangazi: Bursa Osmangazi ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Orhangazi:Bursa Orhangazi ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Nilüfer:Bursa Nilüfer ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Mudanya:Bursa Mudanya ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Yıldırım:Bursa Yıldırım ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Kestel:Bursa Kestel ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Gürsu:Bursa Gürsu ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Keles:Bursa Keles ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Orhaneli:Bursa Orhaneli ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Büyükorhan:Bursa Büyükorhan ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Harmancık:Bursa Harmancık ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Mustafakemalpaşa:Bursa Mustafakemalpaşa ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Karacabey:Bursa Karacabey ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
İnegöl:Bursa İnegöl ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Gemlik:Bursa Gemlik ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Yenişehir:Bursa Yenişehir ilçe merkezi ve mahallerinde gider açma konusunda hizmet vermekteyiz.

Bursa hızlı ve deneyimli gider açma ve su kaçağı bulma servisi