Lavabo açma firması olarak tıkalı lavabolarınızı tesisatınıza ve çevresine zarar vermeden açıyoruz. Lavabo açma konusunda deneyimli personellerimiz ile yıllardır Bursa il merkezi ve ilçelerinde mutlu müşteri portföyümüz ile hizmet vermekteyiz.
Lavabolarınız Neden Tıkanır?
Lavabo tıkanıklığı ev, işyeri ve çalışma alanlarında meydana gelebilecek sorunlardan biridir. Lavaboların tıkanmasının birçok sebebi olabilir. Başlıca sebeplerini sıralayacak olursak katı atıklar ve insani atıklar başta gelmektedir. Diğer lavabo tıkanıklığı ise inşaat kalıntıları ve tesisatın düzgün bir şekilde yapılmamasından kaynaklanmaktadır.
Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?
Tıkanan lavaboları açmak için öncelikle tıkanıklığın neden kaynaklığını tespit etmek gerekir. Tıkanıklık lavabo üzerinden mi, lavabo altındaki gider borusundan mı yoksa tesisattan mı kaynaklandığının belirlenmesinden sonra çözümler üretilir. Lavabo üzerinde ve altındaki boğaz borusundan kaynaklanan sorunları sizlerde küçük işlemlerle çözebilirseniz. Ancak tesisatta meydana gelen sorunlardan dolayı lavabonuz tıkandıysa bir uzmandan yardım almalısınız. Uzman seçiminde geleneksel yöntemler ile çözüm sunan kişileri yada firmaları seçmemek gerekir.
Tesisatınıza geleneksel yöntemler uygulanması sonucunda lavabo açma maliyetinin yanında kırılan fanyas, duvar vb. inşaat maliyetlerinizde çıkacaktır. Tesisatınızdan dolaylı meydan gelen tıkanıklıklarınızı kendi çabalarınız ile açmaya çalışırken yapılan hataların başında bol su ile açmaya çalışmaktır. Bu şekilde bol su ile açmaya çalıştığınızda sularınız geri gelecek ve tesisat borunuza daha çok zarar verecektir.
Diğer bir yanlış uygulama ise kimyasal maddelerin gereğinden fazla bir şekilde uygulanılmasıdır. Lavabo aç gibi kimyasal ürünleri kullanarak lavabolarınız açılmadığıysa daha fazlasını kullanarak aynı işlemleri tekrar etmemek gerekir. Tekrar etmeniz durumunda kimyasal maddelerden dolayı sağlık sorunlarınız oluşabilir.
Tesisatınızdaki tıkanıklıklar inşaat kalıntılarından veya montaj esnasında yanlış verilen eğimden de kaynaklığı görülmektedir. Tesisatınızdaki sorunlara teknolojik çözümler ile kırmadan, dökmeden, kameralı robotlar ile çözüm sunmaktayız. Bursa gider açma firması olarak sizlere kameralı robot cihazlarımız ile noktasal ve garantili hizmet sunuyoruz.
Bursa Lavabo Açma Firması
Bursa ile merkezi ve ilçelerinde lavabolarınızda tıkanıklık meydana geldiyse bizlere 0530 922 88 16 numarasından ulaşabilirsiniz. Uygun ekonomik çözümler ile 7/24 saat hizmet veriyoruz. Diğer hizmetlerimize göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz.
Hizmet Bölgelerimiz
Osmangazi: Bursa Osmangazi ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Orhangazi:Bursa Orhangazi ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Nilüfer:Bursa Nilüfer ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Mudanya:Bursa Mudanya ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Yıldırım:Bursa Yıldırım ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Kestel:Bursa Kestel ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Gürsu:Bursa Gürsu ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Keles:Bursa Keles ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Orhaneli:Bursa Orhaneli ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Büyükorhan:Bursa Büyükorhan ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Harmancık:Bursa Harmancık ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Mustafakemalpaşa:Bursa Mustafakemalpaşa ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Karacabey:Bursa Karacabey ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
İnegöl:Bursa İnegöl ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Gemlik:Bursa Gemlik ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.
Yenişehir:Bursa Yenişehir ilçe merkezi ve mahallerinde hizmet vermekteyiz.

Bursa lavabo açma servisi olarak en uygun fiyatlar bizde…