Mutfak gideri açma işlemlerini tesisatınıza ve çevresine zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Gider açma konusunda deneyimli personellerimiz ile yıllardır Bursa il merkezi ve ilçelerinde mutlu müşteri portföyümüz ile hizmet vermekteyiz.
Ev işyeri gibi yaşam alanlarımızda en çok kullandığımız alanlardan biride mutfaklarımızdır. Bu alanlarımızdaki lavaboların tıkanmasına küçük ve basit önlemler alarak ederek engel olabiliriz. Örneğin lavaboların içerisine süzgeç koymak gibi.

Mutfak Giderlerimiz Neden Tıkanır?

Mutfak giderlerimizi yemek artıklarından, kimyasal atıklardan veya zamanla meydana gelen tesisat sorunlarında kaynaklanmaktadır. Yemek hazırlarken kullanılan gıda malzemelerinin atıklarının çöp kutusuna atmak yerine gider ile birlikte gitmesini sağlamamızdan dolayı tıkandığı bir gerçektir. Zamanla tesisatımızda biriken bu yemek artıkları mutfak giderinin tıkanmasına yol açmaktadır. Ayrıca çok az görülse de inşaat esnasında tesisatın içerisinde kalan inşaat kalıntılarından ve verilen yanlış eğim sonucunda da giderlerimiz tıkanabilmektedir.

Tıkanan Mutfak Gideri Nasıl Açılır ?

Tıkanan mutfak giderlerimizi açmaya çalışırken öncelikle sorunun nereden kaynaklandığı tespit etmek gerekir. Tıkanıklığın hemen lavabonun altında bulunan borudan mı yoksa gider tesisatın mı olduğuna bakmalıyız. Lavabonun altında bulunan borudan kaynaklanıyorsa değiştirebilir yada içerisini temizleyebilirsiniz. Sorun gider tesisatından kaynaklanıyorsa uzman bir firmadan destek almanız gerekecektir.

Bursa Mutfak Gideri Açma

Bursa mutfak gideri açma firması olarak tıkanan giderlerinizi geleneksel yöntemler ile değil teknolojik cihazları kullanarak açmaktayız. Geleneksel yöntemleri kullanan firmaları tercih etmeniz halinde gider açma maliyetleri yanı sıra kırılan ve dökülen yerlerin masrafları da eklenecektir. Ayrıca sorunlu bölgeyi tespit etmek için fazladan zamanınız gidecektir. Teknolojik yöntemlerin kullanılmasında ise tesisatınızda ki sorun noktasal olarak kameralı cihazlar ile tespit edileceği için kırma işlemi sadece sorunlu yer için yapılacaktır. Devamında robotik cihazlar ile tıkalı gider içerisinde bulunan cisimler çıkartılarak tesisatınız ilk günkü gibi temiz olacaktır.

Bursa gider açma firması olarak verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra tesisatınızdaki gördüğümüz diğer sorunlar ile ilgili ücretsiz bilgilendirmeler bulunuyoruz. Sizlerde profesyonel bir firmadan hizmet almak veya bilgi almak istiyorsunuz 0530 922 88 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer hizmetlerimize göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz
Osmangazi: Bursa Osmangazi ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Orhangazi:Bursa Orhangazi ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Nilüfer:Bursa Nilüfer ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Mudanya:Bursa Mudanya ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Yıldırım:Bursa Yıldırım ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Kestel:Bursa Kestel ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Gürsu:Bursa Gürsu ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Keles:Bursa Keles ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Orhaneli:Bursa Orhaneli ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Büyükorhan:Bursa Büyükorhan ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Harmancık:Bursa Harmancık ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Mustafakemalpaşa:Bursa Mustafakemalpaşa ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Karacabey:Bursa Karacabey ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
İnegöl:Bursa İnegöl ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Gemlik:Bursa Gemlik ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.
Yenişehir:Bursa Yenişehir ilçe merkezi ve mahallerinde mutfak giderleri açma konusunda hizmet vermekteyiz.